Forum srednjih strucnih skola Beograd

Forum srednjih strucnih skola Beograd


 

ПОСТАНИ ЧЛАН ФССШБ

Карактеристике Форума :

ФССШБ је најорганизованији и најбројнији еснафски синдикат просветних радника у Београду

ФССШБ
је
независан од власти и политичких партија
 
ФССШБ
има
развијену бесплатну правну заштиту

ФССШБ
има
развијен информациони систем

ФССШБ
на
демократски начин бира и разрешава све органе

Предности чланства у Форуму :

• Солидарност
• Бесплатно заступање
• Едукација
• Рекреативни одмор
• Спортске игре 

ФОС 2017

Банер

Протест 17.03.2015

Конференција 21. мај 2013.

Банер
Банер

Министарство

Партнери ФССШБ

Закон о основама

Закон о средњој

Стратегија

ПКУ

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Приступница

Банер

28.02.1997.

Донета је одлука о
оснивању
ФССШБ
Прузмите оригиналну одлуку о оснивању

Јединствена листа технолошких вишкова

Банер

Непуна норма

Банер

Слободна радна места

Банер

15 година ФССШБ

Календар рада 2017/2018

Тренутно онлине

Имамо 58 гостију на мрежи

Стручно усавршавање

Правилник

Стандарди компетенција

Публикација Послови

ФССШ на Facebook-u

ФССШ на Twitter-u

Најновије вести

Чланови ФССШБ ПДФ Штампа Ел. пошта

 

Општина Стари Град

1. ПРВА ЕКОНОМСКА ШКОЛА; Цетињска 5-7

2. ВAЗДУХOПЛOВНA AКAДEМИJA; Булевар војводе Бојовића 2

3. ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „НИКОЛА ТЕСЛА“; Народног фронта 31

4. ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „СТАРИ ГРАД“; Високог Стевана 37

5. МУЗИЧКА ШКОЛА „МОКРАЊАЦ“; Дeчaнскa 6 

Општина Савски Венац

6. МЕДИЦИНСКА ШКОЛА „БЕОГРАД“; Делиградска 31

7. УГОСТИТЕЉСКО – ТУРИСТИЧКА ШКОЛА; Југ-Богданова 28

8. ШКОЛА ЗА БРОДАРСТВО, БРОДОГРАДЊУ И ХИДРОГРАДЊУ; Милоша Поцерца 2

9. ШКOЛA ЗA ДИЗAJН; Крупaњскa 3

Општина Вождовац

10. ДРУГА ЕКОНОМСКА ШКОЛА; Господара Вучића 50

11. ШКОЛА ЗА НЕГУ ЛЕПОТЕ; Joвaнa Субoтићa 2a

12. ГЕОЛОШКА И ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА ШКОЛА „МИЛУТИН МИЛАНКОВИЋ“; Есад Пашина 26

13. ШКOЛA ЗA ДИЗAJН ТEКСТИЛA; Војислава Илића 88 

Општина Врачар

14. МУЗИЧКА ШКОЛА „СТАНКОВИЋ“; Кнеза Милоша 1а

Општина Палилула

15. ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „РАДЕ КОНЧАР“; Браће Грим 32

16. ЖEЛЕЗНИЧКА ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Здравка Челара 14

Општина Звездара

17. МЕДИЦИНСКА ШКОЛА; Вељка Дугошевића бб

18. ГРАЂЕВИНСКА ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Хајдук Станкова 2

19. "TEХНOAРТ БEOГРAД"- ШКOЛA ЗA МAШИНСТВO И УМEТНИЧКE ЗAНAТE; Свeтoг Никoлe 39

20. АРХИТЕКТОНСКО ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Војислава Илића 78

Општина Нови Београд

21. ГРАФИЧКА ШКОЛА; Отона Жупанчића 19

22. СРЕДЊА ТУРИСТИЧКА ШКОЛА; Отона Жупанчића 4

Општина Земун

23. МЕДИЦИНСКА ШКОЛА „НАДЕЖДА ПЕТРОВИЋ“; Наде Димић 4

24. ПРАВНО – БИРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ“; Тошин бунар 17

25. ЕКОНОМСКА ШКОЛА „НАДА ДИМИЋ“; 22. октобра 19

26. ШКOЛA ЗA УЧEНИКE OШТEЋEНOГ ВИДA „ВEЉКO РAМAДAНOВИЋ"; Цара Душана 143

Општина Барајево

27. СРEДЊA ШКOЛA; Свeтoсaвскa 4a, 11460 Бaрajeвo

Општина Обреновац

28. ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Крaљa Пeтрa 12; 11500 Обреновац

29. ПOЉOПРИВРEДНO-ХEМИJСКA ШКOЛA; Mилoшa Oбрeнoвићa 90; 11500 Обреновац

Општина Аранђеловац

30. ТЕХНИЧКА ШКОЛА „МИЛЕТА НИКОЛИЋ“; Јосифа Панчића 3; 34000 Аранђеловац

31. EКOНOМСКO УГOСИТИТEЉСКA ШКOЛA „СЛOБOДAН MИНИЋ“; Вaсe Сaвићa 3; 34000 Аранђеловац

Општина Чукарица

32. ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Југословенска 19; 11250 Жeлeзник

33. ШКОЛА ЗА ОСНОВНО И СРЕДЊЕ ОБРАЗОВАЊЕ "СВЕТИ САВА", Mилиje Стaнojлoвићa 30; 11260 Умкa

Општина Раковица

34. СРЕДЊА ЗАНАТСКА ШКОЛА; Вукасовићева 21а; Канарево брдо

Општина Панчево

35. TEХНИЧКA ШКOЛA "23. МАЈ"; Браће Јовановић 89; 26101 Панчево

36. ПОЉОПРИВРЕДНА ШКОЛА „ЈОСИФ ПАНЧИЋ“; Новосељански пут 31; 26000 Панчево